SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Dzień Edukacji Narodowej

W Dniu Edukacji Narodowej - 14 października 2020 r. w naszej szkole odbyły się dwie ważne uroczystości.  Pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej, a Prezydent Samorządu Uczniowskiego został uroczyście zaprzysiężony.

Przejęci najmłodsi (w tym roku wyjątkowo  bez udziału w uroczystości  swoich rodziców)   ślubowali ,,bycie pilnym i obowiązkowym uczniem".  Pani Dyrektor Mariola Toczydłowska wraz z wicedyrektor panią Beatą Rutkowską dokonały pasowania na ucznia. Nie obyło się bez drobnych upominków i niemałych wzruszeń.

Prezydentem Samorządu Uczniowskiego został uczeń klasy VII C Damian Wasilewski.

 

facebook

 

power

 kompet

szkola-pamieta

talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

 

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub