"KOLORY JESIENI POŚRÓD DRZEW"

koloryjesieniKONKURS FOTOGRAFICZNY
"KOLORY JESIENI POŚRÓD DRZEW"
organizowany z okazji
Dnia Krajobrazu 2020r.
UCZNIU KLASY 4,5,6,7,8!

Jeśli lubisz fotografować otaczający Cię świat to powinieneś wziąć udział w tym konkursie!
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych fotografii ilustrujących jesienne drzewa, drzewo lub jego fragment.
Wybrane fotografie będą zaprezentowane na wystawie szkolnej, na stronie internetowej szkoły oraz na naszym profilu na Facebook'u.
Każdy uczestnik konkursu może przesłać TYLKO 1 fotografię mającą wysoką jakość techniczną (dłuższy bok zdjęcia powinien mieć nie mniej niż 2400 pixeli, minimalna wielkość to 2 MB).
Prace należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 31 października 2020.
Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznać się z regulaminem konkursu i go zaakceptować.

Małgorzata Martyniak

szkola-pamieta