SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Na niebiesko dla autyzmu

W  tym roku, wzorem lat ubiegłych przyłączamy się do kwietniowych obchodów Miesiąca Wiedzy o Autyźmie.
16 kwietnia na znak solidarności z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinami, dołączamy do stroju niebieski element.  Tego dnia uczniowie klasy II a i III b uczestniczyć będą w zajęciach edukacyjnych  pt. „Poznaj Marię” , przygotowanych  w oparciu o bezpłatne i dostępne on-line materiały akcji edukacyjnej ,,Poznaj Marię - dziewczynkę, która lubi mieć plan".

Rodziców i całą społeczność szkolną zapraszamy do udziału w akcji.

as amm

0003

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub