SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Konkurs „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych"

W maju 2018 roku Szkoła Podstawowa nr 8 wzięła udział w  konkursie pt.   „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych", który jest realizowany  z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

​Poniżej prezentacja konkursowa pt. „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało-Czerwonych", dokumentująca zaangażowanie społeczności szkolonej podczas przedsięwzięć związanych z obchodzeniem Świąt Narodowych.

PREZENTACJA​

as amm

0003

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub