SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Gimnazjaliści zwiedzają Anglię

Bristol3 Londyn11 Stonehenge

Na początku maja 2018 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjno-językowym: zwiedzaliśmy Anglię i Walię.

Na trasie naszej wycieczki znalazły się takie miasta jak Londyn – stolica Wielkiej Brytanii, a jednocześnie stolica Anglii, Cardiff – stolica Walii oraz takie miasta jak Bristol i Bath, a także Stonehenge - megalityczna budowla nieopodal Salisbury.

Podczas projektu mieliśmy okazję zapoznać się z kulturą, kuchnią i zwyczajami Brytyjczyków. W trakcie zwiedzania wykonywaliśmy zadania w języku angielskim, przeprowadzaliśmy wywiady z mieszkańcami i pracownikami muzeów.

Dzięki tej wyprawie mieliśmy okazję podziwiać ponadczasowe zabytki oraz poznać nieco historię pięknego kraju, jakim jest Wielka Brytania. Przede wszystkim jednak wykorzystywaliśmy w praktyce obcy język, którego uczymy się na zajęciach w szkole.

ZDJĘCIA Z WYCIECZKI

as amm

0003

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub