Witaj Szkoło !

Dnia 3.09.2018roku uczniowie powrócili do szkoły po wakacyjnej przerwie uczestnicząc w inauguracji roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr.8 im. św. Kazimierza Królewicza.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego oraz odśpiewaniu hymnu, uczniów, nauczycieli oraz licznie przybyłych na uroczystość rodziców przywitała Pani dyrektor Mariola Toczydłowska. Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy życzyli uczniom owocnej pracy w nowym roku szkolnym. Nie obyło się bez wzruszeń. Uroczystość była okazją do pożegnania pani dyrektor Jolanty Górskiej, która przez ostatnie 17 lat piastowała stanowisko dyrektora naszej szkoły.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie udali się do klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

Życzymy , aby nowy rok szkolny obfitował w sukcesy i przyniósł wiele radosnych chwil naszym uczniom.