SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
Previous Next

Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 12 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystości odbyło się rozdanie stypendiów motywacyjnych za osiągnięcia naukowe i sportowe w roku szkolnym 2017/2018. Podsumowano również konkurs plastyczny „Jan Paweł II jest wśród nas”. W dalszej części uroczystości odbyło ślubowanie nowego Prezydenta Samorządu Uczniowskiego. Ze strony pani Dyrektor, Przewodniczącego Rady Rodziców oraz uczniów padły ciepłe słowa o naszych nauczycielach i popłynęły gorące życzenia skierowane do wszystkich pracowników szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas: IVB, VIA, VIIA. Ich występ uświetnił chór szkolny. Samorząd uczniowski wręczył naszym pedagogom przygotowane upominki.

as amm

0003

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub