SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl
  • image
Previous Next

Dzień Otwarty w SP 8

DSC05681Dnia 27 lutego 2019 r  gościliśmy dzieci chętne do rozpoczęcia nauki w naszej szkole oraz ich rodziców. Dzień był okazją do  przedstawienia bogatej oferty szkoły oraz oprowadzenia gości po salach lekcyjnych, gdzie odbywały się krótkie zajęcia tematyczne.

Każde dziecko otrzymało pamiątkowy upominek- zakładkę do książki ze zdjęciami naszej szkoły oraz odblaski. Goście obejrzeli krótki pokaz umiejętności  sportowych uczniów naszej szkoły, którzy trenują piłkę ręczną pod kierunkiem pana Przemysława Borsuka. Dodatkową atrakcją tego dnia był Turniej Piłki Ręcznej rozegrany pod patronatem Akademii Małych Mistrzów Artura Siódmiaka. Mamy nadzieję, że wśród przybyłych na Dzień Otwarty gości znajdą się Ci, którzy zechcą rozpocząć naukę w naszej szkole.

Zapraszamy!

ZDJĘCIA Z DNIA OTWARTEGO

as amm

facebook

kompet

szkola-pamieta

talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub