SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
Previous Next

SPRZĄTANIE ŚWIATA 2019

IMG 20190919 101443Nasza szkoła, jak co roku, przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „Sprzątania Świata” mającej na celu podejmowanie działania na rzecz poszanowania środowiska. Jest to międzynarodowa akcja związana z promocją ochrony środowiska, której głównym organizatorem w Polsce jest fundacja Nasza Ziemia.

Akcja zainicjowana w Polsce w 1994 r. cieszy się zainteresowaniem szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Temat tegorocznej edycji to "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!". Akcję przeprowadziliśmy w dniach 19-20 września 2019 r. we współpracy z Departamentem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta w Białymstoku. Zadania tego podjęli się uczniowie klasy czwartej oraz klas piątych. Gościnnie do akcji przyłączyła się zerówka. Nasi uczniowie, z ogromnym zaangażowaniem, pod opieką nauczycieli, zaopatrzeni w rękawice ochronne i worki, uprzątnęli ulice położone wokół naszej szkoły oraz Park Wygoda. Dziękujemy.

as amm

facebook

kompet

szkola-pamieta

talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub