Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl

Wycieczka do Warszawy

W dniach 10 i 11 października 2019 r uczniowie klas piątych i szóstych uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Warszawy. Program wycieczki obejmował wiele atrakcji. Uczniowie zwiedzili Stadion Narodowy oraz siedzibę Telewizji Polskiej.

Podczas zwiedzania stadionu uczestnicy przeszli trasą „Piłkarskie emocje” odwiedzając pomieszczenia strefy zawodniczej oraz centrum medialne PGE Narodowego, mogli też zobaczyć rozkładanie murawy przed meczem z Macedonią.

Program zwiedzania TVP obejmował wizytę w studiach telewizyjnych, pomieszczeniach reżyserskich oraz muzeum TVP S.A. Uczestnicy mogli też wejść na plan zdjęciowy programu „Jaka to melodia” oraz zwiedzić studio programu „ Pytanie na śniadanie”.

Dużą atrakcją okazał się ostatni punkt wycieczki – Kino 6D – Stacja Inny Wymiar. Filmy pełne efektów specjalnych dostarczyły wielu emocji i były miłym zakończeniem dnia spędzonego w Warszawie.

szkola-pamieta