SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
Previous Next

Wycieczka do Warszawy

W dniach 10 i 11 października 2019 r uczniowie klas piątych i szóstych uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Warszawy. Program wycieczki obejmował wiele atrakcji. Uczniowie zwiedzili Stadion Narodowy oraz siedzibę Telewizji Polskiej.

Podczas zwiedzania stadionu uczestnicy przeszli trasą „Piłkarskie emocje” odwiedzając pomieszczenia strefy zawodniczej oraz centrum medialne PGE Narodowego, mogli też zobaczyć rozkładanie murawy przed meczem z Macedonią.

Program zwiedzania TVP obejmował wizytę w studiach telewizyjnych, pomieszczeniach reżyserskich oraz muzeum TVP S.A. Uczestnicy mogli też wejść na plan zdjęciowy programu „Jaka to melodia” oraz zwiedzić studio programu „ Pytanie na śniadanie”.

Dużą atrakcją okazał się ostatni punkt wycieczki – Kino 6D – Stacja Inny Wymiar. Filmy pełne efektów specjalnych dostarczyły wielu emocji i były miłym zakończeniem dnia spędzonego w Warszawie.

as amm

facebook

kompet

szkola-pamieta

talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub