Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl

KORNWALIA-DEVON-LONDYN

kornwaliaCzy chcielibyście poznać trochę świata i wykorzystać swoją wiedzę z angielskiego w praktyce?
Jeśli tak to zapraszamy uczniów klas 6, 7 oraz 8 do zapoznania się z ofertą wyjazdu na Wyspy Brytyjskie w terminie 24-30.05.2020.

W planie wycieczki przewidziane są m.in. takie miejsca jak Rougemont Castle w Exeter, Barbican & Sutton Harbour w Plymouth, Trafalgar Square czy National Gallery w Londynie.
Więcej informacji dotyczących wyjazdu udziela p. Małgorzata Martyniak, sala 24. Zapisy trwają do 22.10.2019. Możliwość opłaty w ratach.

Głównym celem projektu jest zachęcenie uczniów z Polski poznanie zwyczajów panujących w odwiedzanych krajach oraz przełamanie bariery językowej. Młodzież będzie wykonywała konkretne zadania polegające na posługiwaniu się językiem obcym, przeprowadzaniu wywiadów z mieszkańcami oraz uzyskaniu odpowiedzi na pytania związane z tradycjami, życiem codziennym i historią. Każdy uczeń otrzyma specjalnie przygotowany dla szkoły zeszyt ćwiczeń zawierający zadania z języka obcego, quizy oraz informacje o miejscach, w jakich odbywają się poszczególne projekty.

szkola-pamieta