SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
Previous Next

#CodeWeek 2019

dzieanglia21Od 5 do 20 października 2019 roku w całej Europie, w tym oczywiście w Polsce,  świętowaliśmy Europejski Tydzień Kodowania, czyli #CodeWeek2019. To już siódma edycja tego wydarzenia.

Nasza szkoła po raz pierwszy zaangażowała się w akcję. W ramach zajęć "Kreatywność - mały programista" uczniowie klas drugich kodowali online na stronie: www.code.org. Na zajęciach poznaliśmy pętle, czyli nauczyliśmy się jak zapisywać czynności, które się powtarzają wiele razy. Wszyscy świetnie się bawili. Zajęcia pokazały, że nauka programowania może być ciekawa. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do samodzielnej nauki kodowania na wyżej wymienionej stronie.

as amm

facebook

kompet

szkola-pamieta

talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub