SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl
  • image
  • image
Previous Next

Dzień Otwarty w SP 8

P3190248Dnia 21 lutego 2020 r  gościliśmy dzieci chętne do rozpoczęcia nauki w naszej szkole oraz ich rodziców. Dzień był okazją do  przedstawienia bogatej oferty szkoły oraz oprowadzenia gości po salach lekcyjnych, gdzie odbywały się krótkie zajęcia tematyczne („Sport na wesoło”,  Photon i kodowanie, koło plastyczno – techniczne, zajęcia aerobicu,  „Globalni odkrywcy”,).

Każde dziecko otrzymało  pamiątkowy upominek- zakładkę do książki ze zdjęciami naszej szkoły. Goście obejrzeli występ dzieci, które zaprezentowały taniec ludowy ” Szot”, a następnie  śledzili  krótki pokaz umiejętności  sportowych uczniów klasy sportowej o profilu piłki ręcznej. Mamy nadzieję, że wśród przybyłych na Dzień Otwarty gości znajdą się Ci, którzy zechcą rozpocząć naukę w naszej szkole. 

ZDJĘCIA

as amm

facebook

kompet

szkola-pamieta

talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub