SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

koła zainteresowań IV-VIII sp

 

Szkoła Podstawowa Nr 8

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

SPORTOWE

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

DZIEŃ/GODZINA

SALA

SKS piłka nożna

piłka siatkowa

Bayer Dariusz

wtorek 15.15-16.15

czwartek 15.15-16.15

hala sportowa

zajęcia sportowe (gimnazjum)

zajęcia sportowe

(dziecko-rodzic)

Borsuk Przemysław

poniedziałek 15.30-17.00

środa 14.30-15.30

piątek 15.30 – 17.00

hala sportowa

SKS

Boruch Małgorzata

wtorek 14.20-15.20

środa 14.20-15.20

hala sportowa

SKS

Rybnik Marek

środa 15.15-16.15

czwartek 13.30-15.00

hala sportowa

koło miłośników piłki nożnej

Bakun Mirosława

wtorek 14.25-16.00

hala lub boisko

ARTYSTYCZNE

koło plastyczne

Baruch Elżbieta

czwartek 13.30 – 15.10

10

koło plastyczne

Dacz Bożena

czwartek 14.25 – 15.10

31

koło plastyczne

Gryncewicz Alicja

piątek 14.25-15.10

 

koło plastyczne

„Mali Artyści”

Żywolewska Anna

wtorek 9.50-10.35

44

koło artystyczne

Szuchalska Bożena

wtorek 14.20-15.10

42

chór szkolny

Głażewska-Kalenik Ewa

środa 15.15-16.45

czwartek 15.15-16.45

 

PRZEDMIOTOWE

PRZEDMIOTY ŚCISŁE:

Chemia

koło chemiczne

Apanowicz Anna

sobota 8.00-10.00

50

Matematyka

koło matematyczne   klasy 6

koło matematyczne klasy 5

Iwaniuk Edyta

czwartek 13.30-14.20

środa 8.55-9.40

26

26

koło matematyczne

(klasy VII)

Maciejczuk Anna

czwartek 8.00-8.45

46

koło matematyczne

Sochoń Lucyna

środa 13.35-14.20

44

Biologia

koło przyrodnicze

Dłużewska Monika

wtorek 15.15-16.00

35

JĘZYKI OBCE:

Język angielski

koło języka angielskiego

Banasiuk Magdalena

środa 14.25-15.10

51

koło języka angielskiego

Leszko Marlena

piątek 14.25-15.10

45

koło języka angielskiego

Martyniak Małgorzata

piątek 13.35-14.20

38

INNE

koło informatyczne

Zajkowski Adam

czwartek 15.15-16.00

47

koło informatyczne

Borowska Alina

piątek 11.45-12.30

33

Koło Miłośników Biblioteki

Koło „Tropiciele tajemnic”

Markowska Urszula

poniedziałek 8.00

piątek 8.55

biblioteka

koło artystyczno-czytelnicze (gimnazjum)

Klub Małego Podróżnika (klasy I-III)

Doroszkiewicz Barbara

piątek 13.30

środa 13.45-14.30

biblioteka

szkolne koło „Caritas”

Rakoczy Beata

wtorek 15.10-16.00

21

szkolne koło „Caritas”

Rybicka Dorota

piątek 12.45-13.30

32

koło literacko-plastyczne

Sochoń Lucyna

piątek 14.25-15.10

44

koło szachowe

Szuchalska Bożena

czwartek 11.45-12.30

42

trening ortograficzny

Piśmienna Monika

środa 14.20-16.00

41