SP8                                        PG1

Ścieżka powrotu

  • image
  • image
Previous Next

Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku

6 września 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 24 odbyła się uroczystość uhonorowania przez Prezydenta Tadeusza Truskolaskiego najzdolniejszych uczniów stypendiami za wysokie wyniki w nauce i sukcesy w konkursach.

Wśród nagrodzonych nie zabrakło również uczniów naszej szkoły.

Są to: Jan Jerzy Głębocki – uczeń kl. VIII oraz troje absolwentów gimnazjum: Magdalena Adamska, Kamil Eliaszuk, Bartłomiej Świda.

Gratuluję wszystkim stypendystom dotychczasowych wyników i sukcesów – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski. – Mam nadzieję, że te stypendia pomogą wam w rozwijaniu swoich pasji i doskonaleniu osiągnięć.

My także przychylamy się do tych słów.

ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI

as amm

0003

kompet

 bezpszko

 

 talentow 

kpk13

eds13

 

puchatek

 

indywi

 

bezwakacje15

 

spz

wf15007

szkola14005

 

szkola15006

czytam

malym

straznicy

mleczaki

sniadanie

klub