Narodowe Święto Niepodległości – udział w akcji „Rekord dla Niepodległej”

nsn 1  nsn 2

W dniu 11 listopada 2018 roku obchodziliśmy 100-tną  rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Jak co roku uczniowie naszej szkoły uroczyście uczcili pamięć wszystkich tych,  dzięki którym cieszymy się dziś wolnością.

W piątek 9 listopada o godzinie 11:11  przyłączyliśmy się do  akcji „Rekord dla Niepodległej” ogłoszonej przez Minister Edukacji Narodowej  oraz Radę Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej. Celem inicjatywy było wspólne odśpiewanie hymnu narodowego przez uczniów i nauczycieli w kraju i za granicą.
W czasie obchodów odbył się też koncert pieśni patriotycznych. Wspólne śpiewanie  było wspaniałą lekcją patriotyzmu, złożeniem hołdu tym, dzięki którym Polska odzyskała niepodległość.

ZJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI