Stoperek

Stoperek – nowe zasady kontroli korzystania ze stołówki szkolnej od 1 marca 2019r.

Program służy do rozliczania i ewidencjowania pobranych przez uczniów obiadów.

Za pomocą kart, które mają uczniowie, rodzice mogą dokładnie sprawdzić rozliczenia wpłaty i zaległości za obiady szkolne.

Każde dziecko otrzymuje imienną kartę , która pozwala mu pobrać posiłek na szkolnej stołówce.

W połączeniu z Panelem Rodzica, który umożliwia wcześniejsze zgłaszanie nieobecności dzieci bezpośrednio przez rodziców Intendent jest doskonale poinformowany o tym ile posiłków ma przygotować kuchnia.

Program automatycznie nalicza opłaty i odpisy za wyżywienie uwzględniając obecności i nieobecności dzieci w szkole.

W codziennym życiu zdarzają się sytuacje w których dziecko nie może przyjść do szkoły.

Dzięki Naszemu programowi, rodzice mogą wygodnie zgłosić nieobecność dziecka z własnego telefonu /smartfonu/ komputera. Zgłaszanie może następować w godzinach określonych w regulaminie szkoły. Zgłoszenie nieobecności może wpływać na zamawianie odpowiedniej ilości posiłków w ciągu danego dnia szkolnego oraz na wielkość opłat wnoszonych przez rodziców. W przypadku gdy uczeń zapomni karty, obecność na obiedzie zaznaczona zostanie przez intendenta.

Zakup kart jest jednorazowy i służy uczniowi przez cały okres pobytu w szkole. Koszt kart to 12 zł – wpłat należy dokonać u wychowawcy klasy. Program rusza z dniem 1 marca 2019r. i obowiązuje wszystkie osoby korzystające ze stołówki szkolnej.