Powiadom szkołę - powiadom@sp8bialystok.pl

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

W dniu 22.02.2019 (piątek) odbędzie się etap wojewódzki Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.
Organizacja konkursu:

Siedzibą Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego w roku szkolnym 2018/2019 jest Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku ul. Jesienna 8 (wejście od ulicy Sandomierskiej). Na stronie internetowej tej szkoły umieszczone zostaną wyniki konkursu. Lista laureatów i finalistów umieszczona zostanie na stronie Kuratorium Oświaty w Białymstoku zgodnie z regulaminem konkursu.
Konkurs rozpoczyna się o godzinie 10:00. (czas trwania konkursu – 90 minut)
1. Uczniowie
   9:30 - zbiórka na sali gimnastycznej - część wstępna
   Przed wejściem na salę gimnastyczną wywieszone zostaną listy uczniów z przydziałem do  sal, w których będą pisali konkurs.
   Po części wstępnej uczniowie proszeni są o udanie się  do wyznaczonych sal.  Uczniowie startujący w konkursie powinni zabrać ze sobą ważną legitymację szkolną i kartę kodową podpisaną przez Dyrektora Szkoły.
2. Członkowie Komisji Konkursowej:
   Członków komisji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zapraszam na godzinę   9:15 do sali 36 gdzie odbędzie się zebranie.
3. Opiekunowie uczniów biorących udział w konkursie:
    W trakcie trwania konkursu opiekunowie uczniów biorących udział w konkursie będą mogli poczekać na swoich podopiecznych w sali 37

Przewodnicząca - Jolanta Kaźmierska