Dzień Otwarty w SP 8

DSC05681Dnia 27 lutego 2019 r  gościliśmy dzieci chętne do rozpoczęcia nauki w naszej szkole oraz ich rodziców. Dzień był okazją do  przedstawienia bogatej oferty szkoły oraz oprowadzenia gości po salach lekcyjnych, gdzie odbywały się krótkie zajęcia tematyczne.

Każde dziecko otrzymało pamiątkowy upominek- zakładkę do książki ze zdjęciami naszej szkoły oraz odblaski. Goście obejrzeli krótki pokaz umiejętności  sportowych uczniów naszej szkoły, którzy trenują piłkę ręczną pod kierunkiem pana Przemysława Borsuka. Dodatkową atrakcją tego dnia był Turniej Piłki Ręcznej rozegrany pod patronatem Akademii Małych Mistrzów Artura Siódmiaka. Mamy nadzieję, że wśród przybyłych na Dzień Otwarty gości znajdą się Ci, którzy zechcą rozpocząć naukę w naszej szkole.

Zapraszamy!

ZDJĘCIA Z DNIA OTWARTEGO